Cosul De Cumparaturi (0)

Livrare gratuita daca comanda acum!

Subtotal:

0lei

De Brand Nou 2 BUC Romantic Elegant Mix Meci care pot fi stivuite Brățară Set Inel Pentru Femei Mireasa Nunta Full Micro Cubic Zircon Deschide Petrecere

97.01lei 215.59lei
  • 0 Recenzii
Sku: s112902

Tag-uri: bijuterii de argint pentru femei, dubai aur seturi de bijuterii pentru femei

Descriere Produs

100% de Brand Nou ,Toate Cubic Zirconia sunt Încrustate de către Lucrătorii noștri Care au experiență de mai mult de 5 Ani de Stil: de Înaltă Calitate Moda Bijuterii Material: 100% AAA Cubic Zirconia DiamondWearing Ocazie: Zi / Petrecere / Aniversare / Cadou de Nunta pentru: prietena / Sotia / Mama / Te

Produse Similare

GrayBirds Leopard, panteră Cap Zircon Natural Shell Pearl Ciucuri Lanț Moda Bijuterii Coliere Bratari, Seturi Cadou Pentru Femei

322.15lei 339.11lei
Adaugă în coș

GN0002S Material: Shell Margele,Cubic Zirconia Cap Dimensiune: 5.2*2.2 cm(2.05*0.87 inch) COLIER Greutate: 136.0 g Canaf lungime:8.0 cm(3,15 inchi) Shell Margele: 10mm/8mm/4mm/3mm Lungime lant: 76.0 cm (29.9 cm) După Uzura: 50.0 cm(19.69 cm) BRATARA Greutate:

Nigerian Nunta Indian Bijuterii Seturi De Multi Strat Simulate Perla Guler Accesorii De Mireasa Africane Salopete Margele Colier Si Pandantiv

45.94lei 57.44lei

Stil de moda: bijuterii,colier de nunta seturi ,africa de margele bijuterii set Material: mediu aliaj de zinc, margele Dimensiune: arata pe poze, vă rog să observați că Ocazie: de logodna /aniversare /petrecere/ cadouri Stare: 100% de brand nou, excelent

Moda Stras Bijuterii Seturi Argint Culoare Cristal Colier Cercei Set Nunta Africane Margele Bijuterii Set

40.19lei 57.44lei

W e l c o m e T o u r S a t o a r e Notă : 1: Pentru O Valoare Mai Mică Decât $3 Nava China Post Obișnuit Pachet Mic Plus ( Nu Urmări Informații ) 2: Pentru O Valoare De Peste $3 Nava China Post Aer Înregistrat Mail ( Poate

Moda Retro, Model Albastru de Cristal Încrustat Turcoaz Cercei si Pandantiv Boem Personalitate Cercei Colier Femei Bijuterii

11.16lei 21.85lei

Caracteristici: Material: Turcoaz + Aliaj Dimensiune pandantiv: 5cm Lanț Dimensiune: 67cm+7cm Vă rugăm să Rețineți: din Cauza diferitelor loturi, dimensiunea, forma, grosimea și culoarea sunt ușor diferite, vă rugăm

Bijuterii de nunta de Lux, Cristal, Pietre, Frunze Colier Cercei set Farmec Mireasa Seturi de Bijuterii

114.40lei

New Real de Lux Cristal Imitat Piatră prețioasă de Bijuterii de Nunta Seturi inclusiv Colier si Cercei Material: cristal de sticlă, de înaltă calitate, Pietre, aliaj

Reglabil Boho Delicata Bratara Fashion Isus, Fecioara Maria Bratari Pentru Femei De Aur De Culoare Lanț De Email Cadou

14.63lei 17.20lei

Marca produsului: ZMZY Nume produs: FARMECUL colier Produs Elemente:SL1791-gri Culoare: Ca imagine Lant Material: OTEL INOXIDABIL Produs de Ambalare:1 buc în pungă de OPP

AAAA+ Rhins pietre flacără gol frunze lasă Pandantiv Colier Cercei set de Bijuterii de moda flori bud 2 culori de calitate

10.69lei 21.38lei

AAAA+ Rhinstones flacără gol frunze lasă Pandantiv Colier Cercei Set de Bijuterii de moda flori bud 2 culori Transport Gratuit calitate dragut romantic salut prieteni, bine ati venit ,au o bună perioadă fericită aici :) atunci cand faci comanda

Europene și Americane de trandafiri costum de Argint colorware comerț exterior patru costum S322 Dna N925 Argint culoare N925 culoare Argintie

25.32lei 28.12lei

1.Transport Toate Articolele din magazinul nostru sunt de Transport maritim Gratuit,modul de transport maritim care va depinde de costul total al comenzii!Mod de transport maritim(gratuit) Timp de Livrare a Comenzii China Post 12-25 zile lucrătoare EMS

KMVEXO Trendy de Culoare de Aur Cuplurile Colier Rotund Cercei Seturi de Femei a Partidului Declarație de Bijuterii Rochie Accesorii Bijoux Feminin Cadou

19.62lei 25.18lei

KMVEXO Trendy de Metal de Aur Cuplurile Colier Rotund Cercei Seturi de Femei a Partidului Declarație de Bijuterii Rochie Accesorii Bijoux Feminin Cadou

Femei Vintage Cercei Set Colier Saint St Pandantiv Lanț Lung Benedict De Nursia Medalie Medalla De San Benito Cruce XPray Bijuterii

19.29lei 22.95lei

Element Descriere Condiție 100% Nou Tip Saint St Cercei Colier Dimensiune Arată ca imagine (1 inch=2,54 cm) Legăna:4cmx4cm(1.6 x1.6 ) Lanț de gât:60cm (23.6 ) Culoare de Epocă de Aur și Argint Material Argint Placat cu Aur Preț de vânzare

ANGELCZ Moda Cubic Zirconia Gemoetric Floare Deschide Manșetă Rose de Aur Brățară Inel Brand de Lux Partid Set de Bijuterii pentru Femei AJ177

53.73lei 89.55lei

ANGELCZ Moda Cubic Zirconia Gemoetric Floare Deschide Manșetă Rose de Aur Brățară Inel Brand de Lux Partid Set de Bijuterii pentru Femei AJ177 Nume Produs:Angelcz Bijuterii Stil: Fashion Brand de Bijuterii , Bratari Set Inel de Nunta

Pasăre a Paradisului Pandantiv Coliere Cercei Set Inel pentru Femei de Culoare de Aur PNG Bijuterii Cadou

83.33lei 166.65lei

zirco Femei Bijuterii Set Colier Și Cercei Set Stil de moda: bijuterii , colier bratara cercei bijuterii set Material: ecologic, cupru , aur galben placat cu Dimensiune: arata pe poze, vă rog să observați că Ocazie: de logodna /aniversare /petrecere/

Kymyad Moda Vintage, Seturi De Bijuterii Joker Cristal De Boemia Multistrat Margele Colorate Declarație De Piatră Colier Cercei Set

23.71lei 53.83lei

MULTUMESC lui DUMNEZEU, eu SUNT FEMEIE bine ati venit la magazinul nostru http://Shpieseauto.ro/store/213110 Prieten drag, in magazinul nostru pentru mai mult de 150usd, va vom trimite la tine de transport gratuit prin DHL/FEDEX/ARAMEX/EMS Dacă

StoneFans Nunta Colier Zircon Cubic Mireasa Stras Colier Și Cercei Set Bijuterii Magazin Impletituri Accentuate Lacrimă Seturi

39.91lei 48.08lei

Brand: StoneFans Stilul 1:Stud Cercei + Colier Stilul 2:Clip Cercei + Colier De la: Producător ,de Ex port Bijuterii Stras Din 2005 Material:De Înaltă Calitate Stras Tip De Element: Colier Pentru Femei În

2021 Original de Moda Superba Brățară Inel Set Zircon Gol afară Dulce Romatic Manșetă Brățară Inel Reglabil Temperament Bijuterii

51.31lei 60.38lei

2021 Original de Moda Superba Brățară Inel Set Zircon Gol afară Dulce Romatic Manșetă Brățară Inel Reglabil Temperament Bijuterii Detalii Nume: 2021 Original de Moda Superba Brățară Inel Set Zircon Gol afară Dulce Romatic Manșetă

Oval Albastru Inchis Paiete Piatra Bijuterii Set Colier Cercei Pentru Femei Pandantiv Floare din Oțel Inoxidabil Lanț TS357

23.71lei 26.94lei

Articol nr .: TS356 Cantitate: 1 ps,vă rugăm să alegeți elementul Material: Paiete albastru de piatră,lanț din oțel Inoxidabil,aliaj de Zinc pandantiv cu placate cu argint antic. Greutate: Colier: 13.5 g/pc, Cercei: 5.5 g/buc Culoare:

Culoare de aur Etiopian set de Bijuterii de Mireasa cristal cz Nunta Pandantiv Colier Cercei Inel femeile Africane Eritreea Habesha seturi cadou

28.17lei 40.24lei

Compania Alibaba Webesite: www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Etiopian Set de Bijuterii Pandantiv Colier Cercei Inel de Aur de Culoare din Africa de Mireasa Nunta Bijuterii Arabe Observație: pentru sejururi de minim>$5 se pot amesteca pentru

GODKI Nou la Modă 4BUC Plin Micro CZ de Lux din Africa Set Bijuterii Pentru Femei Petrecerea de Nunta Zircon Cristal Indian Neckalce Cercel

393.74lei 787.48lei

100% de Brand Nou ,Toate Cubic Zirconia sunt Încrustate de către Lucrătorii noștri Care au experiență de mai mult de 15 Ani de * Brand: GODKI de * Piatra : AAAAA Cubic Zirconia de * Stil: Moda de Înaltă Calitate Set de Bijuterii de * Speical lista

Trendy Pătrat Zircon Șarpe Lanț Cravată Colier Colorat CZ Lamă Lanț Brățară Pentru Moda Minimalist Femei Bijuterii Set

33.87lei 57.39lei

Nume produs: Oțel Inoxidabil Cravată Colier CZ Bratara Pentru Femei Bijuterii Set Material : Otel Inoxidabil Culoare: Auriu Culoare+ Negru/Alb/Verde/Rosu/Roz Piatra De Culoare Lungime colier: 41+6cm , Latime: 5mm Lungime

Albastru Cuțit În Formă De Geamuri Colier Cercei Set Bijuterii Doamnelor Moda Bijuterii

28.84lei

Notă: vechi glazura este făcută de mână, astfel încât dimensiunea și culoarea nu poate fi exact la fel.Pot exista bule în procesul de producție.Acest lucru este inevitabil